środa, 2 września 2015

Konkurs - Schyłek lata z sosami Folwark

Zapraszamy do udziału w konkursie na Naszym blogu!!

Obecnie testujemy, próbujemy, smakujemy sosy Folwark i w związku z tym mamy przyjemność zaprosić Was do zabawy w konkursie, w którym będzie można wygrać kosz produktów Folwark oraz same  produkty .

Tym razem chciałyśmy zaproponować Wam temat konkursu "Schyłek lata z sosami Folwark". Nie trudno się domyśleć, że temat mocno związany jest z obecną porą. Już za kilkanaście dni powitamy złotą jesień i życzymy Wam i sobie aby takową była. Ale przejdźmy do rzeczy - konkurs ...
W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma ochotę i wykona zadanie konkursowe. A zadanie to polega na przesłaniu przepisu na dowolne danie z użyciem sosu Folwark wraz ze zdjęciem. Może to być sałatka, surówka, danie mięsne, rybne bądź jarskie - zostawiamy to Waszej kreatywności.
Zdjęcie jak i opis przepisu musi być autorstwa osoby zgłaszającej. Osoby dopuszczające się kopiowania cudzych treści i przyłapane na tym zostaną wykluczone z zabawy.  


 REGULAMIN :
1) Konkurs trwa od dzisiaj czyli od 2 września do 22 września 2015r.
2) W konkursie przewidziane są trzy nagrody:
I miejsce - kosz z produktami Folwark
II i III miejsce produkty Folwark
3) Nagrody funduje firma Kotaniec spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa i nie jest ona wymienna na gotówkę.
4) Zwycięzców wybierzemy same, subiektywnie, wybór nie podlega dyskusji. Liczmy na Waszą kreatywność. 
5) Zgłoszenie konkursowe, czyli przepis, należy wysłać na adres: koncziiszpileczka@gmail.com, w tytule proszę wpisać: KONKURS "Schyłek lata z sosami Folwark"
6) Jedna osoba może przysłać maksymalnie trzy zgłoszenia konkursowe (każdy w osobnym mailu),  ale wygrać tylko jedną nagrodę.
7) Mile widziane jest polubienie na facebooku naszego profilu oraz profilu sponsora* czyli Folwark (*warunek konieczny).
8) Wasze Zdjęcia będą publikowane na fb,  a zwycięskie przepisy razem ze zdjęciami opublikujemy na naszym blogu.
9) Przepis powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem lub nickiem (który później opublikujemy na blogu i fb).
10) Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.
11) Laureaci zobowiązani są podać dane potrzebne do wysyłki w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia w którym zostaną podane wyniki - po tym czasie nagroda przepada i zostaje wybrana kolejna osoba. 
12) Nagrody zostaną wysłane jedynie w granicach RP.

Życzymy dobrej zabawy ....

2 komentarze:

  1. Kochane tym razem z chęcią wezmę udział :) danie się robi :)
    Pozdrawiam cieplutko!

    OdpowiedzUsuń