niedziela, 26 kwietnia 2015

Nowoczesne techniki gotowania potraw i aranżacji talerza - smakowite warsztaty w Chorzowie

Miałam okazję uczestniczyć 18 kwietnia br. w bardzo ciekawych warsztatach "Nowoczesne techniki gotowania potraw i aranżacji talerza" zorganizowanych dla blogerek  i dziś zapraszam na krótką relację z tego wydarzenia. Wszystko działo się w Centrum Kulinarnym znajdującym się przy ul. Adamieckiego 8 w Chorzowie.

Tak naprawdę, o warsztatach dowiedziałam się dzień wcześniej i na udział zdecydowałam praktycznie w ostatniej chwili, więc nie do końca wiedziałam, czego mogę się na miejscu spodziewać. 
Rzeczywistość przerosła moje najśmielsze oczekiwania....

Warsztaty w Centrum Kulinarnym w Chorzowie - 18.04.2015r.Już samo Centrum Kulinarne zrobiło na mnie duże wrażenie. Jest to miejsca bardzo nowoczesne i profesjonalnie przygotowane do spotkań typu warsztaty, szkolenie, prezentacje czy nawet imprezy okolicznościowe.I właśnie tu czekały na Nas przygotowane stanowiska, przy których, pod okiem zespołu profesjonalnych kucharzy: Tomka Nowaka, Piotra Jaworskiego oraz Dawida Domina
przygotowywałyśmy niesamowite potrawy.

Już widząc menu przygotowane dla Nas zrobiłam wielkie "wow", bo dania były bardzo urozmaicone i ciekawe. Dla mnie było dużo nowości i nieznanych mi dotąd składników, dań i co za tym idzie smaków.Pracowałyśmy w parach, ja przygotowywałam dania z Agnieszką z bloga Agi Kuchnia Smaku.  
Nasze dania to: 
Ogródek z mini warzyw i młodych kwiatów na ziemi jadalnej okruszony wasabi – wegetariańskie Grillowany ananas z melonem posypany crunchem czekoladowym z galaretką z czerwonego wina.Już niedługo podzielę się również przepisami na te dania.

Poza Naszymi daniami powstało jeszcze wiele pyszności! 

Warsztaty były dla mnie okazją do zawarcia nowych znajomości, z osobami, które łączy wspólna kulinarna pasja, oraz okazją do poznania nowych smaków
Warsztaty były cudownie smaczne i kolorowe. 

Dziękuję organizatorom: Centrum Kulinarnemu jak i Karolinie z Yanaka Vision za zorganizowanie spotkania oraz wszystkim uczestnikom warsztatów za miło spędzony dzień.


8 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy temat warsztatów:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojoj ale kolorowe pyszności i jak ładnie podane, super warsztaty :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warsztaty były naprawdę super! A potrawy kolorowe i pyszne!

   Usuń
 3. Świetne są takie warsztaty. Wiele można się nauczyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, warsztaty były rewelacyjne i wiele wiedzy z nich wyniosłam, dlatego polecam każdemu!

   Usuń
 4. Ale piękne, kolorowe dania ;) Super, że miałaś możliwość w uczestnictwie na takich warszatatach, i spotkania ludzi, którzy dzielą takie same pasje. Niezapomniana przygoda! Chciałabym uczestniczyć w takich warszatach, ale oczywiście cukierniczych ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to rzeczywiście niezapomniana przygoda i bardzo się cieszę że miałam okazję w takim spotkaniu uczestniczyć. Gorąco polecam warsztaty w tym miejscu!

   Usuń